Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bir tıkda windows hızlandırın

YazarMesaj
TürKing
Genel Kurmay Başkanı
Genel Kurmay Başkanı
TürKing

bir tıkda windows hızlandırın Empty
MesajKonu: bir tıkda windows hızlandırın   bir tıkda windows hızlandırın Icon_minitime22nd Temmuz 2008, 20:29

Bildiğimiz gibi windows xp'yi regeditten bazı değiştirmeler yaparak hızlandırıyoruz ama bu size zormu geliyor gelin bu dosyayı kayda girin ve xp hızdan uçsun nasıl olacak? ben bu kayıt değerler,ini düzenledim ve bir reg dosyasını içine birleştirdim olay bukadar basit ama acemilerin anlamasını beklemiyorum zamanında ben wındows dosyasını virüs zannetmiştim o ayrı mesele neyse bunu kayda giriyoruz ve pratik olması için oturumu kapatıp açın ve hızı gözünüzle görün ve neler olacak bilgisayar hızlı açılacak,kapanacak klasörlere daha hızlı erişeceksiniz menü hızlanacak falan filan daha verim istiyorsanız

1- tüm disklerde hızlı qarama dizini vardır bunu devre dışı bırakın nasıl olacak yerel diskin üzerine sağ tık özellikler altta göreceksiniz zaten bunu devre dışı bırakıp uygula diyoruz özellikle c de bir hata gelebilir bu dosyalar salt okunur olduğu için buna tümüne yoksay deyin

2- 1 ayda bir disk birleştirme yapın

3- ccleaner kullanın geçici dosyaları sistemden silin bu proyla ayrıca işe yaramaz başlangıçta remi kullanan prolarıda silin böylece hem rem rahatlar hem siz

4- abuk zubuk prolar yüklemeyin mesela tek mp3 player için winap kullanın birçok yerde gördüm millet 15 tane kafasına göre pro yüklemiş hepside aynı işlemi görüyo ne gerek var!!

5- eğer 512 mb rem kullanıyorsanız ağır virüs programları önermem en iyisi bi nod32 çakın işinize devam edin
Kaspersky,norton,avast,antivir özellikle yeni sürümse bilgisayarı çok kasar

Reg dosyası

Şifre içinde mevcuttur

http://www.mediafire.com/?021ydgxzam3

not: anlatım ve dosya tamamen bana aittir dosyanın adını cinsini değiştirim yayınlayanın da kasası elektirik kaçırsın faresini kedi kapsın ayanı taş alsın!

alıntıdır!!!
http://www.avrasyatasarim.com

bir tıkda windows hızlandırın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» windows 98 kurulumu
» windows xp yi orjinal yapma